MDP

W związku ze zbliżającymi się zawodami drużyn pożarniczych z terenów naszej gminny, które odbędą się 24 czerwca, OSP Bronów ogłasza nabór do Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej chłopców. Wszyscy zainteresowani proszeni są o kontakt e-mail na adres ospbronow998@wp.pl lub bezpośrednio z opiekunem Krystianem Zbijowskim. Od kandydatów wymagana jest nienaganna postawa, dobra kondycja, chęć niesienia pomocy potrzebującym oraz brak przeciwwskazań do pełnienia służby w OSP.

Skład drużyny MDP chłopców:

Bojdys Konrad
Kobiela Kamil
Donocik Mariusz Kobiela Szymek
Iskrzycki Krzysiek
Machalica Dawid Malchar Dawid

Neter Marcin
Stanisz Rafał

Opiekun i trener Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej: Dh Krystian Zbijowski i Dh. Błażej Krętosz

Regulamin zawodów