POWIATOWE ZAWODY OSP 05.10.2019 W RUDZICY.
Data: 13.10.2019 Godzina: 15:32

W sobotę, 5 października na stadionie sportowym w Rudzicy odbyły się Powiatowe Zawody Sportowo - Pożarnicze dla drużyn seniorów Ochotniczych Straży Pożarnych.

W zawodach wzięło udział 18 drużyn męskich seniorów oraz 9 drużyn kobiecych seniorów z terenu miasta Bielsko-Biała i powiatu bielskiego, które zostały wyłonione w trakcie zawodów szczebla gminnego. Drużyny rywalizowały ze sobą w dwóch konkurencjach: sztafecie pożarniczej z przeszkodami oraz w ćwiczeniu bojowym.

Seniorzy z naszej jednostki ukończyli zawody na 5 miejscu. Bardzo dziękujemy naszej drużynie za poświęcony czas w treningach oraz udział w zawodach.

W dniu 11.10.2019 r o godz. 17.51 rozległy się syreny w naszej miejscowości. Zostaliśmy zadysponowani do pomocy policji w otwarciu mieszkania.