W dniu 25.11.2017r odbył się halowy turniej piłki nożnej drużyn MDP na hali sportowej w Czańcu. Zawody odbyły się w kategorii wiekowej 15-18 lat. W turnieju wzięło udział 9 chłopięcych drużyny MDP.

Nasza drużyna zdobyła I miejsce!

Klasyfikacja zawodów:

I miejsce- OSP Bronów

II miejsce- OSP Międzyrzecze Górne

III miejsce- OSP Porąbka

IV miejsce- OSP Janowice

V miejsce- OSP Czaniec

VI miejsce- OSP Wilkowice

VII miejsce- OSP Zabrzeg

VIII miejsce- OSP Bestwinka

IX miejsce- OSP Czecowice-Dziedzice

>>>zdjęcia<<<

POWIATOWE ZAWODY OSP W PORĄBCE 30.09.2017r.
Data: 02.10.2017 Godzina: 19:50

W ostatnią sobotę, 30 września na stadionie sportowym Ludowego Klubu Sportowego Zapora w Porąbce odbyły się Kwalifikacyjne Powiatowe Zawody Sportowo - Pożarnicze dla drużyn seniorów Ochotniczych Straży Pożarnych.

W zawodach wzięło udział 21 drużyn męskich seniorów oraz 8 drużyn kobiecych seniorów z terenu miasta Bielsko-Biała i powiatu bielskiego, które zostały wyłonione w trakcie zawodów szczebla gminnego. Drużyny rywalizowały ze sobą w dwóch konkurencjach: sztafecie pożarniczej z przeszkodami oraz w ćwiczeniu bojowym.