Obchody świętego Floriana 2017 r. Zdjęcia.
Data: 22.05.2017 Godzina: 20:45

Dnia 20.05.2017r o godzinie 1700 rozpoczęliśmy uroczystość związaną ze świętem Dnia Strażaka. Po zbiórce druhów na placu manewrowym przed Strażnicą wyruszyliśmy szykiem wraz z pocztem sztandarowym i orkiestrą do kościoła pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bronowie. Po kościele wyruszyliśmy pod strażnice by kontynuować uroczystość. Dh. Tadeusz Szkucik Prezes OSP serdecznie przywitał wszystkich przybyłych gości, sołtysa Mariana Derlich, oraz wszystkich honorowych członków OSP Bronów i MDP.

Po przywitaniu gości zostały wręczone odznaczenia naszym strażakom:

• Srebrny - Dh. Arkadiusz Soszka
  • Brąz - Dh. Wojciech Donocik
  • Odznaczenie wzorowe - Dh. Jakub Dunat, Dh. Piotr Męcnarowski

Został również wręczony dyplom ukończenia kursu dowódcy OSP Mateuszowi Kobiela.

Nasza jednostka zyskała nowego członka honorowego, sołtysa naszej wsi Dh. Mariana Derlich

Po wszystkich uroczystościach Dh. Tadeusz Szkucik zaprosił gości, druhów wraz z osobami towarzyszącymi na poczęstunek.

>>>Zdjęcia<<<