Tenis 2014
Data: 08.03.2014 Godzina: 23:44

Dnia 8.03.2014 na sali gimnastycznej szkoły podstawowej w Bronowie odbył turniej w tenisa stołowego zorganizowany dla członków Ochotniczej Straży Pożarnej w Bronowie.

W tym roku w zawodach udział wzięło jedenastu zawodników. Sposób rozgrywania meczy odbywał się następująco:

Zawodnicy zostali podzieleni na dwie grupy na Młodzieżową Drużynę Pożarniczą oraz na Seniorów OSP. Turniej miał na celu m.in. propagowanie zdrowego trybu życia, aktywnego wypoczynku i rekreacji, rozwijanie aktywności sportowej członków OSP, upowszechnienie tenisa stołowego, integrację środowiska strażackiego oraz wyłonienie najlepszych tenisistów oraz tenisistek stołowych OSP i MDP w 2014 roku. Do rywalizacji przystąpili:

Grupa seniorzy: Zbijowski Józef, Edward Śleziński, Gorol Wiesław, Dunat Jakub, Krętosz Bogusław, Soszka Arkadiusz

Grupa MDP: Wydra Karolina, Krętosz Natalia, Iskrzycka Monika, Donocik Mariusz, Krętosz Patryk

Po wielogodzinnej rywalizacji, zaciętych i stojących na wysokim poziomie meczach poznaliśmy wyniki końcowe zawodów przedstawiały się następująco:

Grupa MDP:

I   miejsce - Dh. Wydra Karolina

II  miejsce - Dh. Krętosz Patryk

III miejsce - Dh. Krętosz Natalia

Grupa Seniorzy:

I   miejsce - Golor Wiesław

II  miejsce - Śleziński Edward

III miejsce - Zbijowski Józef

Bardzo dziękujemy i polecamy się na przyszłość.
Dziękujemy prezesowi Tadeuszowi Szkucikowi za wręczenie pucharów. Dziękujemy także naszemu głównenu sędziowi Marianowi Przemykowi który przeprowadził rozgrywki sprawiedliwie i zgodnie z regulaminem gry, oraz druhowi Bogusławowi Krętosz za zorganizowanie turnieju który odbył sie w spokoju i zaprzyjaznym gronie. I na koniec dziękujemy wszystkim zawodnikom za wzięcie udziału w turnieju za sportową rywalizację.

Do zobaczenia za rok!