Zdjecie walnego zebrania 2015r.
Data: 09.03.2015 Godzina: 22:33

Opis zdjęcia członków OSP Bronów wykonanego na  Walnym Zebraniu w dniu 28 lutego 2015 r.

Siedzą od lewej ( członkowie MDP): Rafał Stanisz, Mariusz Donocik, Dawid Malchar, Jakub Więcek, Jakub Konieczny.

Siedzą za stołem od lewej: ks. Henryk Gruszka, Józef Stusek, Stanisław Górny, Damian Żelazny, Marian Błachut, Marian Przemyk, Tadeusz Szkucik, mł. bryg. Krzysztof Szary, Stefan Kozłowski, Jarosław Gajda.

Stoją od lewej ( I rząd):  Andrzej Kobiela, Krzysztof Chromik, Józef Zbijowski, Edward Śleziński,
Adam Gołyszny, Ludwik Mojżyszek, Stanisław Machalica, Stanisław Grzybowski, Franciszek Glos, Marcin Krętosz, Jarosław Budny, Mateusz Krętosz, Artur Zmełty, Piotr Mokwa, Błażej Krętosz,
Wacław Bryndza, Mariusz Kobiela, Mateusz Feruga.

Stoją od lewej ( II rząd):  BogusławKopeć, Józef Glos, Piotr Krętosz, Łukasz Filapek, Wiesław Smyczek, Tomasz Tomaszczyk, Michał Feruga, Wiktoria Soszka, Mateusz Pistelok.

Stoją od lewej ( III rząd scena):  Artur Zbijowski, Stefan Kłusek, Robert Grzybowski, Arkadiusz Soszka, Kamil Kopeć, Władysław Neter, Jarosław Szczyrbowski, Krystian Zbijowski, Wojciech Donocik, Stanisław Donocik, Józef Soszka, Jan Zbijowski, Bogusław Krętosz, Andrzej Krętosz.

Zdjecie w powiekszeniu