Dnia 11.02.2020 r. odbyło się walne zebranie sprawozdawcze.
Data: 17.02.2023 Godzina: 16:00

Za nami walne zebranie OSP Bronów.

Dnia 11 lutego w domu Strażaka odbyło się walne zebranie na którym odczytano sprawozdanie z całego roku 2022. Zebranie otworzył Prezes dh. Tadeusz Szkucik, a poprowadził dh Marian Derlich.

Po odczytaniu sprawozdania z działalności, sprawozdania finansowego, sprawozdania Komisji Rewizyjnej i po przedstawieniu projektu planu działalności i planu finansowego na rok 2022 zarząd otrzymał absolutorium. Jednogłośnie przyjęty został również plan pracy oraz plan finansowy na bieżący rok.

W walnym zebraniu uczestniczyli zaproszeni goście:

• Burmistrz Marian Błachut,
  • Wice Prezes Zarządu Powiatowego ZOSP RP w Bielsku – Białej dh Krzysztof Ryłko,
  • Zastępca Komendanta Miejskiego PSP w Bielsku-Białej st. bryg. Andrzej Graca,
  • Radny Miejski w  Czechowicach-Dziedzicach, a zarazem sołtysa Bronowa i członka OSP Bronów dh Marian  Derlich,
  • Prezes koła emerytów i rencistów Michał Krawczykiewicz,
  • Prezes Związku Hodowców Gołębi Pocztowych w Bronowie Józef  Brzuska,
  • Prezes Klubu Sportowego „ROTUZ” Jakub Brzuska,
  • Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego  w Bronowie Bogusława Rojczyk
  • Orkiestre Dętą

oraz Delegacje Jednostek OSP:

• Ligota,
  • Zabrzeg,
  • Czechowice,
  • Lipowiec,
  • Dziedzice.

Prezes dh Tadeusza Szkucik zaproponował aby nadać tytuł druha honorowego Ochotniczej Straży Pożarnej w Bronowie następującym druhom:

• Józef Zbijowski syn Teofila
  • Andrzej Kobiela
  • Wiesław Smyczek
  • Piotr Kobiela
    Również Prezes dh Tadeusza Szkucik zaproponował aby po przerwie spowodowanej pandemią Covid wznowić turniej tenisa stołowego i nadać mu nazwę „ Turniej Tenisa Stołowego Ochotniczej Straży Pożarnej w Bronowie o puchar Sołtysa Sołectwa Bronów im. dh Józefa Gołysznego”.