XXXX Zawody Sportowo-Pożarnicze o puchar Burmistrza Czechowic-Dz.
Data: 03.10.2022 Godzina: 22:31

Po trzech latach przerwy z powodu pandemii dziś zorganizowo 11 czerwca o godzinie 9.00 na stadionie w Zabrzegu. Komendant gminny ochotniczych straży pożarnych gminy Czechowice-bryg. Tadeusz Szkucik oficjalnie zainaugurował 40-te gminne zawody sportowo pożarnicze. Po biegu sztafetowym nasza młodzież Mdp uklasyfikowała sie na pierwszym miejscu. A wisienką na torcie był wyczyn wykonania biegu bojowego który również uklasyfikował ich na pierwszym miejscu. Po wygranych zawodach na szczeblu gminnym nasza drużyna w październiku będzie reprezentować gminę Czechowice Dziedzice na szczeblu powiatowym. Również nasza drużyna seniorów brała udział w zawodach sportowych pożarniczych która wyskoczyła na wysokie drugie miejsce. Serdecznie gratulujemy wszystkim drużynom biorącym udział w zawodach Gminnych lecz najbardziej gratulujemy Młodzieżowym drużynom Pożarniczym za udział w zawodach gdyż pierwszy raz w historii zawodach gminnych wzięło udział 6 drużyn.
Sędzią głównym był mł bryg. Witold Biela.
Na sam koniec głos zabrał przybyły na zawody burmistrz Czechowic-Dziedzic, Pan Marian Błachut.
Zawody zakończono przed godziną 13.00.
Ps. Dziękujemy naszej Młodzieży za zaangażowanie w treningach i szlifowaniu umiejętności wykonania zadań
Oraz wielkie podziękowania naszym niezłomnym opiekunom Mdp za swój poświęcony czas i serce oddane dla naszych pociech
Dh. Krystian Zbijowski
Dh. Marcin Neter