Pierwsze Drużynowe Zawody Wędkarskie 28.05.2022 r.
Data: 03.10.2022 Godzina: 22:09

Dnia 28.05.2022r na terenie" Łowiska na Zawodziu" w Ligocie odbyły się pierwsze Drużynowe Zawody Wędkarskie jednostek Ochotniczych straży pożarnej gminy Czechowice dziedzice zorganizowane przez zarząd Gminny. Klasyfikacja zawodów wynikała z uzyskania największej sumy wagi ryb w drużynie oraz największej sumy wagi w kat. Mdp.

W zawodach wędkarskich wzięli udział :
  • Osp Bronów
  • Osp Ligota
  • Osp Zabrzeg
  • Osp Czechowice
  • Osp Lipowiec
Po zakończeniu łowienia ryb przystąpiono do ważenia i wręczenia statuetek. Następnie drużyny zasiadły do stołu i poczęstowali się pyszna usmażoną kiełbaska.
Klasyfikacja końcowa
Wynik drużynowy:
  1.  Osp Bronów. 4.43kg
  2.  Osp Ligota. 2.50kg
  3.  Osp Zabrzeg. 1.97kg
Oraz klasyfikacja Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej
  1.  Fabian Mokwa. 1.18kg - OSP Bronów
  2.  Szymon Kobiela 0.96kg - OSP Bronów
  3.  Rafał Seredyński 0.70kg - Osp Zabrzeg
Nasza jednostkę reprezentowali:
  • Dh. Michał Kuwik -kapitan
  • Dh. Robert Smyczek
  • Dh. Fabian Mokwa
  • Dh. Szymon Kobiela
  • Dh. Daniel Iskrzycki
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom dzisiejszej nowej jeszcze nie spotykanej w naszej gminie rywalizacji łowienia ryb.