OLD BOYS 2014
Data: 07.10.2014 Godzina: 09:02

W sobotę 29 września 2014 roku, na boisku sportowym w Bronowie, przeprowadzono kolejne, XI Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze Oldboy im. Franciszka Waloszczyka o Puchar Burmistrza Czechowic-Dziedzic. Do udziału w zawodach zgłoszono 3 drużyny (wg numerów startowych): OSP Ligota, OSP Bronów, OSP Czechowice.

Uczestników zawodów przywitał oraz oficjalnego otwarcia dokonał wiceprezes Zarządu Oddziału Miejsko-Gminnego Związku OSP RP w Czechowicach-Dziedzicach dh Stefan Kozłowski, a  zgrupowanie drużyn poprowadził i przypomniał regulamin zawodów Komendant Gminny OSP w Czechowicach-Dziedzicach bryg. Tadeusz Szkucik. Po oficjalnym otwarciu przystąpiono do rozgrywania konkurencji ćwiczenia bojowego wg kolejności wylosowanych numerów startowych. W tym roku ponownie najlepsza okazała się sekcja z OSP Bronów, która zdobyła Puchar Burmistrza Czechowic-Dziedzic, a kolejne miejsca zajęły sekcje z OSP Ligota i OSP Czechowice. Zawody przebiegały sprawnie, w przyjaznej oraz koleżeńskiej atmosferze i ukończyły je wszystkie drużyny bez punktów karnych. Do komisji sędziowskiej pod przewodnictwem sędziego głównego bryg. Tadeusza Szkucika nie zgłoszono żadnych protestów. Wręczenia pucharów oraz pamiątkowych dyplomów dokonali wiceprezes Zarządu Oddziału Miejsko-Gminnego Związku OSP RP w Czechowicach-Dziedzicach dh Stefan Kozłowski oraz Komendant Gminny OSP w Czechowicach-Dziedzicach bryg. Tadeusz Szkucik.