Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze MDP Szczyrk 2018r.
Data: 05.11.2018 Godzina: 15:20

W sobotę, 29 września 2018 roku na stadionie sportowym COS w Szczyrku odbyły się Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze w kategorii Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych OSP z terenu powiatu bielskiego.

W zawodach wystartowało 16 drużyn (5 w grupie dziewcząt i 11 w grupie chłopców), które zwyciężyły w zawodach na szczeblu gminnym oraz w poprzednich zawodach powiatowych MDP z 2016 roku. Zawody przebiegały w zaciętej atmosferze, ale jednocześnie w duchu sportowej rywalizacji. Nasza dróżyna w składzie: Dawid Malchar, Marcin Neter, Dawid Machalica, Oliwier Soszka, Szymon Kobiela, Paweł Neter, Dominika Iskrzycka, Jstyna Więcek, Martyna Nowak, Kondrad Bojdys, Fabian Mokwa, zajeła 3 miejsce. Dziękujemy naszym najmodszym ochotnikom za chęć i udział w treningach i zawodach.

Komisja sędziowska złożona z funkcjonariuszy Komendy Miejskiej PSP w Bielsku-Białej na podstawie rozegranych konkurencji, tj. biegu sztafetowego na 400 metrów z przeszkodami oraz rozwinięcia bojowego ustaliła następującą kolejność miejsc:

Grupa MDP - dziewczęta

1. OSP Porąbka