XXXVIII Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze o Puchar Burmistrza Czechowic-Dz.
Data: 26.06.2018 Godzina: 19:31

W sobotę 23.06.2018r w Czechowicach-Dziedzicach odbyły się zawody sportowo-pożarnicze w których brały udział dwie drużyny z naszej jednostki: MDP i Seniorzy.

Tym razem drużyny z Bronowa MDP oraz Seniorzy zdominowali tego roczne zawody. Zarówno młodzieżowa drużyna pożarnicza jak i seniorzy zdobyli PIERWSZE MIEJSCE.

Ponadto Puchar Przechodni Burmistrza zdobyła grupa seniorów za najlepszy czas w ćwiczeniu bojowym, czas jaki wykręcili to 44,4 sekundy.

Końcowe wyniki zawodów:

-  Grupa A seniorów-mężczyźni:

1 miejsce   - OSP Bronów

2 miejsce   - OSP Ligota

3 miejsce   - OSP Lipowiec

4 miejsce   - OSP Dziedzice

5 miejsce   - OSP Czechowice

6 miejsce   - OSP Zabrzeg

-  Grupa chłopców w wieku 16-18 lat:

1 miejsce   - OSP Ligota

-  Grupa MDP chłopców: